ŘÍJEN

Září se přehouplo do října a my se pilně učíme a učíme. Už jen neopakujeme, ale přišlo na řadu i nové učivo. Hned zkraje měsíce byli u nás ve třídě na návštěvě psi a kočka, protože jsme si připomínali Den zvířat. Bylo veselo a dověděli jsme se spoustu zajímavých věcí. Jak plynul čas, pomalu na nás doléhal strašák COVID. Dlouho jsme odolávali, ale postupně začali někteří spolužáci ubývat. Ale my zbylí jsme pokračovali statečně dál. A tak kromě učení jsme zvládli udělat jablečný salát během jablíčkového týdne, vypravit se do parku s projektem Můj strom a poslední stateční jedinci si stihli vyrobit i halloweenský svícen. No a potom, den před podzimními prázdninami, se zavřela celá škola. Takže jsme se rozešli domů a budeme očekávat, co přinesou příští dny.

Mgr. Světlana Pavelková